Error
  • JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING

Miljak s 25 metara pod gredu za pobjedu u gostima

NK GLAVICE - NK ORKAN  0:1 (0:0). Glavice su nastavile niz poraza. Ali, protiv momčadi Orkana iz Dugog Rata nisu ga zaslužile. Stvarali su prigode pred vratima Božidara Baučića, ali lopta nije htjela u mrežu. Tako se dogodilo da su Crveni na kraju izgubili utakmicu. Kakve su sve zicere u drugom poluvremenu promašili Šentija, Mirković, Zebić, Milanović i drugi, pravo je čudo. Lucijan Šentija je u 70. minuti pogodio i gredu. Nije imao sreće kao Tomislav Miljak, koji je u 80. minuti sa 25 metara pogodio gredu od koje se lopta odbila u mrežu. Pogodak za pobjedu. Čestitamo..