Orkan - Uskok 3:0

Orkan - Uskok

NK ORKAN - NK USKOK  3:0 (2:0). Orkan je kod kuće pogotcima Duje Klarića (2) i Ivana Šarića svladao solidnu ekipu Uskoka. Već u prvom dijelu Orkan je došao do uvjerljivog vodstva od 2:0. Koprodukcija Klarić & Šarić odgovorna je za prednost dugoraćana. Po povratku s odmora osokolili su se Kliški uskoci i krenuli aktivnije i organiziranije kombinirati na polovici Orkana. Domaći su im mlakim pristupom igri u nastavku u tome i nesvjesno pomogli. Tek sporadično pokušavali su dugoraćani aktivno napadati. Duje Klarić je u par navrata pokazao koje sve čarolije može izvesti u obrani protivnika, a u jednom takvom "Wengenskom" slalomu povisio je rezultat na 3:0. Do kraja su domaći nogometaši na "argentinski" loptački i stručni pogon zatvorili utakmicu, uputili par dobrih dalekometnih udaraca na gol i u svlačionici, nakon posljednjeg zvižduka odličnog suca, proslavili nove bodove u nastavku utrke s MM dvojcem (Mračaj, Mladost) za prvaka lige i ulazak u veći rang natjecanja ...

NIJE BURA NEGO ORKAN

NK ORKAN - NK USKOK  3:0 (2:0)

Piše: Mladen Banović

No da bi tamo doista i došli, osim "poštenog" suđenja u gostima Orkan će trebati i podignuti razinu svoje igre, jer ovo što gledamo na domaćem travnjaku je, oprostite, ali samo solidno.