1.ŽNL: Orkan - Glavice 4:0

NK Orkan

NK ORKAN - NK GLAVICE 4:0 (1:0). Orkanaši su visokom pobjedom potvrdili dobar ulazak u sezonu. Ipak u prvom dijelu utakmice su teško dolazili do prigoda protiv dobro organiziranih gostiju iz Glavica. U 22.minuti brzonogi Mario Bartulović bježi obrani Glavica i dovodi Orkana u vodstvo. Sve do 61.minute se igralo najviše između dvaju šesnaesteraca. Tada u razmaku od 10 minuta Orkan postiže 3 gola od kojih 2 eurogola su djelo odličnog Nevena Klarića ...

DUGI RAT
Igralište SRC Dalmacija. Gledatelja 250.

Orkan - Glavice 4:0

Piše: Ivan Bašić / Sportske Novosti

Strijelci: 1:0 (22.min) Bartulović, 2:0 (61.min) N. Klarić, 3:0 (63.min/11 m) Tomić, 4:0 (71.min) N. Klarić
Igrač utakmice: Neven Klarić

NK ORKAN: Miljak 7, B. Vladušić 7, N. Klarić 7,5, Voloder 6,5 Mušac 6,5 (Lejo 6,5), Tomić 7, Bartulović 7, Marčić 7,5, Šarić 6,5, J. Kirevski 6,5 (Lažeta -), D. Klarić 6 (D. Vladušić 7).
Trener: Antonio Esteban Vladušić

NK GLAVICE: Matić 6, Jukić 6, Jerkan 6 (P. Romac-), Galić 6, Gusić 6, Mažurin 6, Buljan - (Sablić 6,5), Vučić 6 (Konsa-), Jadrijević 6, Milanović 6, J. Romac 6,5.
Trener: Robertino Ugrin

Sudac: Matej Pavić - 7.