3.HNL: Zagora - Omiš 1:2

nk omišNK ZAGORA - NK OMIŠ 1:2 (0:2). Dok su Zagorani još spavali 'gusari' s ušća cetine su se na Borovište 'tiho ušuljali' te im s dva projektiča potpuno razorili utvrdu. Kada su se Zagorani 'probudili', 'gusari' su lako ugrabili plijen sačuvali izgradivši živi zid ispred mladog vratara Vojnovića te su dalekometnim ispucavanjem odbijali uglavnom stihijske napade. U 14. minuti Turić je ukrao loptu Ćaleti te ga se lažnjakom oslobodio i s desetak metara pored Duke ubacio u mrežu ...

III HNL.
Unešić. Igralište Borovište. Gledatelja 200.

Gusari se tiho ušetali na Borovište i odnjeli plijen

NK ZAGORA - NK OMIŠ 1:2 (0:2)

Piše: Mirko Matijaš / Slobodna Dalmacija
Izvor:
Slobodna Dalmacija

U 31. minuti Šimić je 'oću-neću' propustio loptu Koštiću, koji je povisio vodstvo Omišana.

U igri na sve ili ništa Zagora je cijelo drugo poluvrijeme napadala, a samo je jedna akcija završila golom. Vuković je u 56. minuti odigrao dupli pas s Jurićem i izbio sam ispred odličnog Vojnovića i smireno je plasirao za 1:2.