III HNL: Omiš - Zmaj 3:2

nk omišNK OMIŠ – NK ZMAJ (M)  3:2 (0:0). Nekoliko solidnih akcija u prvom dijelu bilo je jedino što neće pasti u zaborav, dok je u drugom dijelu palo svih 5 golova. Nakon izlaska iz svlačionice Marko Vrkić je preuzeo inicijativu te se, nakon 2 neuspjele prilike, upisao u strijelce u 48. minuti nakon kornera i loše reakcije gostiju. U 68. isplatio se korner i na drugoj strani, Gavran je iz peterca poslao loptu u mrežu za izjednačenje. U 73. Ivan Šarić je srušen pred golom Franića i sudac je morao pokazati na bijelu točku. Siguran izvođač jedanaesterca bio je Marin Koštić, rezultat 2:1. 5 minuta prije kraja domaći kratko izvode korner, Antonio Peković ulazi tik uz crtu i pronalazi Vrkića u šesnaestercu koji zabija svoj drugi pogotak i povećava vodstvo na 3:1 ...

OMIŠ.
Stadion Anđelko Marušić. Gledatelja 200.

NK OMIŠ – NK ZMAJ (M) 3:2 (0:0)

Piše: Ivan Vulić / Sportske Novosti

Gosti se nisu predali, samo minutu kasnije uspjeli su zabiti preko Maria Šimića, no Omišani su do kraja uspjeli sačuvati gol prednosti i zasluženo osvojili 3 boda.

Strijelci: 1:0 Vrkić (48. min); 1:1 Gavran (68. min); 2:1 Koštić (73. min/ 11 m); 3:1 Vrkić (85. min); 3:2 Šimić (86. min)
Igrač utakmice: Marko Vrkić