III HNL: Omiš - Dinara 3:0

Ivan Šarić{jathumbnail off}NK OMIŠ – NK DINARA 3:0 (1:0). Slabašna predstava gostiju olakšala je Omišanima put do nova 3 boda. Osim odlične prilike u 5. minuti kada je Kurevija promašio zicer, vratar Škorić je praktički bio besposlen. U 8. minuti malo je nedostajalo do autogola Dinare, Teskera nespretno odbija loptu prema svojim vratima, no Bagarić spašava sa crte. U 25. potencijalni jedanaesterac za Omiš kada Bagarića lopta pogađa u ruku u kaznenom prostoru, ali sudac nije procijenio da se radi o najstrožoj kazni. 40. minuta 1:0 za domaćine, Jure Žilić izvodi korner, Arežina loše procjenjuje let lopte i omogućava Ivanu Šariću da poentira ...

OMIŠ
Stadion Anđelko Marušić. Gledatelja 100.

NK OMIŠ – NK DINARA 3:0 (1:0).

Piše: Ivan Vulić / Slobodna Dalmacija

Na otvaranju drugog dijela Gabriel Neves je odlično predriblao 2 igrača prilično nesigurne obrane gostiju, no Arežina je obranio njegov udarac. U 52. Šarić presjeca loptu vratara gostiju i našao se u odličnoj prilici koja je, međutim, propala jer je odugovlačio sa dodavanjem lopte.

U 67. novi poklon obrane Dinare, ovog puta ju je Ivan Šarić i iskoristio za svoj drugi pogodak, 2:0. Na koncu, u 88. minuti odlična akcija domaćeg trojca, Gabriel pravovremeno šalje loptu Jankoviću koji probija po lijevoj strani i asistira za Biuka koji postavlja konačan rezultat 3:0.