III HNL: Omiš - Kamen 1:0

Jure ŽilićNK OMIŠ – NK KAMEN 1:0 (1:0). U 16. minuti prva dobra prilika na utakmici, Gudelj je pucao preko gola za goste. Mreže su mirovale sve do 38. minute kada Janković dodaje Vrkiću koji ulazi u šesnaesterac te asistira za Žilića, 1:0. Samo 2 minute kasnije Jezidžić ruši Vrkića na rubu kaznenog prostora i sudac pokazuje na bijelu točku. Žilić se nije uspio drugi put upisati u strijelce, Ljubičić brani. Do kraja poluvremena bilježimo još udarac Koštića. U nastavku su domaći zaprijetili u dvije dobre prigode Žilića i Koštića, no rezultat se nije mijenjao. Do kraja su Omišani mirno privodili utakmicu kraju i novim bodovima ...