Ribnjak curi na sve strane

Jure ŽilićNK OMIŠ - NK JADRAN KS  1:1 (0:1). Podjela bodova možda je i najrealniji ishod ovog susreta, no moglo je prevagnuti na bilo koju stranu sve do posljednjeg sučeva zvižduka. Poveli su gosti iz Kaštela pogotkom Ivana Periša u 14. minuti. Početkom nastavka izjednačio je Jure Žilić iz kaznenog udarca. Najbliže pobjedi Omišani su došli par minuta prije kraja susreta kada se Dino Špaleta našao u izglednoj prilici za udarac s desetak metara, međutim, gosti su uspjeli otkloniti opasnost i sačuvati bod sa, u ovom dijelu sezone, nimalo neosvojivog Ribnjaka ...

Omiš. Stadion Anđelko Marušić. Gledatelja 200.

NK Omiš - NK Jadran KS 1:1 (0:1)

Piše: Ivan Vulić / Sportske Novosti
Izvor: Sportske Novosti

Strijelci: 0:1 Periš (14.); 1:1 Žilić (47./1 lm).
Igrač utakmice: Ivan Periš (Jadran KS).

NK OMIŠ: Baučić(6), Bauk (6,5), Kuvačić (6,5), Ljuba (6), Pivčević (6,5), Špaleta (6), Koštič (-) (od 20. Majič 6,5), Tokić (6) (od 45. Imeri 6), Vučemil (6), Žilić (6,5), Z. Radić (6,5).
Trener: Tonči Žilić.

NK Jadran (KS): J. Radić (6), Burič (6), Pavkovič (6) (od 56. Bajič 6), Marić-Arić (6,5), A. Radić (6), Devič (6,5), Katić (6) (od 87. Elez -), Čuljak (6,5), Periš (7) (od 75. Vulić -), Šiškov (6), Jakovčević (6,5).

Čovjek u crnom: Ivo Perković (Split) 5,5.