Orkan - Omladinac 1:1

NK ORKAN - NK OMLADINAC 1:1 (0:0). U uvjetima skoro nemogućim za kvalitetn(ij)u igru, seniori Orkana i Omladinca podijelili su bodove u subotnjoj utakmici odigranoj u Dugom Ratu. Orkanska bura nije "napunila" mrežu gostiju kako su se malobrojni promrzli navijači smješteni na ćiribimbi poviše igrališta, za to su se trebali više potruditi domaći nogometaši na travnjaku, no mreže su u prvom dijelu burovitog susreta susjeda na tablici 1.ŽNL ostale netaknute.
U nastavku je Orkan poveo pogotkom Antonija Ivaniševića u 54. minuti. I taman kad smo pomislili da se rezultat neće više mijenjati i da ćemo se provući s minimalnom pobjedom, Omladinac je izjedančio u 71. minuti. Do kraja utakmice samo su refuli bure još tresli mreže. Podjela bodova u Dugom Ratu. Bit će bolje...

NAJAVA: Dugi Rat. Sunčana subota (nadamo joj se). Rano popodne, 13:30 sati. SRC Dalmacija. Nova utakmica, novi ispit za seniore Orkana u 1.ŽNL, nadamo se i iskupljenje za glatki poraz u Tučepima u prošlom kolu nakon kojega smo se malo spustili s vrha tablice lige.. Orkan na svom travnjaku dočekuje mladost Omladinca. Nažalost, zbog ovog čudnog virusa i ova će utakmica proteći bez gledatelja. No to nije izgovor našim mladićima vičnim balunu i timskoj igri da nas opet ne oduševe (barenko one koji će je gledati solo, iz škuribande poviše igrališta) pristupom igri, a nadamo se i rezultatom. Igrač Orkana Marin Batinović za TV Orkan najavio je subotnju utakmicu...