Imotski - Omiš 3:0

NK IMOTSKI - NK OMIŠ  3:0 (3:0). Na mokrom i vrlo teškom terenu Imoćani su zasluženo izborili osamnaestu prvenstvenu pobjedu protiv solidnih Omišana. Pobjednik je odlučen u prvih 37 minuta. Domaćini su poveli u 21. minuti, kada je loptu sa same korner crte Tomašević vratio na drugu vratnicu, a Mislav Karoglan glavom pospremio iza vrlo dobrog Baučića. Na 2:0 u 34. minuti poslije solo akcije povisio je Mirna Krištić. Tri minute poslije “točku na i” svojim drugim pogotkom postavio je isti igrač nakon što je prevario i zadnjeg igrača obrane, zaobišao vratara Baučića i ušetao se u praznu mrežu ...

III HNL

Imotski - Gradski stadion Gospin dolac. Gledatelja 200.

Imotski - Omiš 3:0 (3:0)

Piše: Stipe Ujević / Slobodna Dalmacija

Da su Imoćani bili malo precizniji, pogotovo Todorić i Krištić, rezultat je mogao biti duplo veći.

Strijelci: 1:0 Karoglan (21), 2:0 Krištić (34), 3:0 Krištić (37).
Najbolji igrač: Miran Krištić (Imotski).

Imotski: Duka -, Farić (6,5) (od 46. Brgan 6), Majstorović (7) (od 55. Pandžić 6), Karoglan (7,5), Mrkonjić (6) (od 68. TodoriĆ 6), Krištić (7,5), Uzelac (7), Serdarušić (7), Tomašević (7), Brnabić (7), Gojak (7).

Omiš: Baučić (7), Bauk (6), Bartulović (6), Radić (5,5) (od 55Tokić 6), Pivčević (6), Špaleta (6), Janković (6), Koštić (6), Vučemil (6,5), Bilić (5,5), Ljuba (-) (od 35. Bandov 5,5).

Čovjek u crnom: Teo Pavić (Split) - 7,5.