III HNL: GOŠK (Du) - Omiš 2:1

nogomet u OmišuNK GOŠK (Du) - NK OMIŠ 2:1 (0:0). Iz uspavanke u prvom poluvremenu vrijedi istaknuti tek pokušaje domaćih, i to Gubeljića (25., 33. i 37. min.), ali i odličnu prigodu Omišana preko Radića. GOŠK je poveo već na otvaranju drugih 45. minuta euro golom Frana Mrđena. Novi igrač dubrovačkog trećeligaša, pojačanje iz gradskog rivala Dubrovnik 1919, pogađa ljevicom s 30-ak metara! Domaćini su u idućih 20-ak minuta imali još nekoliko izglednih prilika (Peharm, Mrđen, Papić), ali lopta nije htjela u mrežu. Kazna je stigla u 80. minuti. Radić je ponovo neometan izašao pred Kristića, koji kratko odbija njegov udarac, no na odbijancu je najbrži Ivan Šarić koji zabija za izjednačenje ...

PORAZ U DUBROVNIKU

Piše: M. Buconić / Sportske Novosti
Izvor: Sportske Novosti

Dubrovčani do sva tri boda dolaze u 90. minuti. Gubeljić idealno poslužuje Begića kojemu nije problem iz blizine matirati Baučića, pored nezainteresirane gostujuće obrane.