Kamen - Omiš 3:1

NK KAMEN - NK OMIŠ  3:1 (2:0). U solidnoj predstavi Kamen je protiv dobrih Gusara upisao tri vrijedna boda. Već u 20. minuti domaći su poveli. Na samom vrhu kaznenog prostora igrač gostiju prekršajem je zaustavio Vuksana a Gudelj europogotkom iz slobodnog udarca pogađa nebranjeni dio mreže Boška Baučića. U 26. minuti u kaznenom prostoru gostiju srušen je Gudelj. Sudac Dugandžić je neumoljiv, pokazuje na bijelu točku a isti igrač povećava vodstvo domaćina. Nakon toga domaći su se opustili. U nastavku susreta, u 68. minuti Mirko Žaja, bivši igrač Kamena, smanjio je rezultat ...

IVANBEGOVINA

NK KAMEN - NK OMIŠ 3:1

Piše: S. Ujević / Sportske Novosti
Izvor: Sportske Novosti

Već tada Omiš je igrao s igračem manje, jer je u 26. minuti zbog drugog žutog isključen Filip Popović. U 80. minuti zbog drugog žutog kartona isključenje i drugi igrač Omiša Ante Kuvačić.

No, do kraja susreta iako s dva igrača manje Omišani se nisu predavali, stvorili su dvije izgledne prigode koje nisu uspjeli realizirati.

U sudačkoj nadoknadi uslijedila je kazna, točku na i poslije brzog kontranapada postavio je Marin Jonjić.

Za NK OMIŠ su nastupili: Baučić 6,5, Popović 5, Vrkić 5,5, Kuvačić 5, Pivčević 5,5 (od 46. Ercegović 6), Bauk 5,5, Klarić 5,5, Žaja 6, Žilić - (od 26. Bandov 6), Jurić 5,5, Kolić 5,5.
Trener: Slobodan Skorić 6.