Val - Omiš 1:2

NK VAL – NK OMIŠ  1:2 (0:1). Veliku, važnu pobjedu ostvarili su momci trenera Slobodana Škorića na gostovanju kod kaštelanskoga Vala, koji se također na trećeligaškoj ljestvici nalazi u nezavidnoj situaciji. Omišani su poveli preko Jure Žilića u 18. minuti, da bi koncem prvoga dijela Kaštelani ostali bez ponajboljeg igrača, Čubrilo je, naime, bez lopte udario protivnika i “pocrvenio”. Ipak, početkom nastavka, u 55. minuti, Matijaš poravnava na 1:1, da bi konačnih 1:2 postavio Luka Jurić u 82. minuti, iskoristivši nesporazum obrane domaćih. Nakon 15 odigranih kola Omišani su 16. na ljestvici od 18 klubova sa samo 13 bodova (osam poraza, tri pobjede, četiri remisa, gol razlika 15:29), dok je Val 14. s bodom više...

Izvor: Fosal.hr

Za NK OMIŠ su igrali: Baučić, Bandov, Popović, Kuvačić, Pivčević, Bilić (od 71. Čobanov), Jurić (od 88. Marasović), Koštić, Šarić (od 61. Hrstić), Žilić, i Klarić.