Jadran - Omiš 1:3

NK JADRAN (KS) - NK OMIŠ 1:3 (0:2). Nogometaši Omiša slavili su na gostovanju u Kaštel Sućurcu. Domaćin,  Jadran, bezuspješno je pokušao prekinuti negativan niz od tri utakmice bez pobjede. Već u prvoj minuti Ivan Ribičić je vodećim pogotkom šokirao domaćine, a dvanaest minuta kasnije Mateo Vučemil je povisio vodstvo Omiša u Sućurcu na 2:0. Domaćin je smanjio tek početkom drugog poluvremena pogotkom Jure Karamana. Utakmica je u nastavku izgledala otvorenija i ljepša za gledanje. Međutim, umjesto nade za izjednačenje domaća publika je svjedočila još jednom golu u domaćoj mreži. Igrala se duboka sudačka nadoknada kada je Jure Žilić, "dite Orija" u dresu Omiša, legenda baluna koja i dalje uspješno odoljeva "zubu vremena", bio strijelac iz kaznenog udarca. Omiš se tako kući vratio pjevajući s tri važna boda s gostovanja.

Izvor: Kastela.org

Za Omiš su u Kaštelima nastupili: Škorić, Kuvačić, Ribičić, Pivčević, Bandov (62. Bartulović), Juginović, Ćosić, Vučemil, Vojnović (66. Žilić), Bilić, Čobanov (66. Žilić). Trener: Ante Milić