III HNL: Omišani bez bodova i živaca

nogometNK JADRAN LP - NK OMIŠ  3:1 (1:1). Vučemil je u 3. minuti s vrha kaznenog prostora zatresao mrežu za vodstvo Omiša 0:1. Karamatić je u 14. minuti izbio ispred Baučića i pogodio za l:1. U 60 minuti dogodio se sporni trenutak utakmice. Pločani su organizirali napad, a pomoćni sudac Denis Vrkić podigao je zastavicu jer se u zaleđu našao Karamatić koji nije sudjelovao u igri. U nastavku akcije vratar Baučić je promašio loptu, iz drugog plana je utrčao Čotić i pogodio mrežu Omiša za 2:1. Pomoćnik je spustio zastavicu kad je vidio da Karamatić ne sudjeluje u akciji, a sudac Čačić pokazao je na centar. Omišani su burno reagirali ...

III HNL

Ploče. Igralište Jadrana. Gledatelja 200.

JADRAN LP - OMIŠ 3:1 (1:1)

Piše: Patrika Vukosav / Slobodna Dalmacija

Omišani su burno reagirali, te je prekid trajao nekoliko minuta. Trener gostiju Goran Šušnjara je dobio i crveni karton zbog prigovora. Prethodno je crveni karton, opet zbog prigovora, dobio Tonči Žilić.

U 84. minuti je Nikolac postavio konačnih 3:1. Napomenimo da je u 75 minuti i Frane Pivčević morao izaći iz igre. Pogađate, zbog crvenog kartona, točnije drugog žutog (prigovor).

Strijelci: 0:1 Vučemil (3), 1:1 Karamatić (14), 2:1 Čotić (60), 3:1 Nikolac (84)

Crveni kartoni: Tonči Žilić (56.) - zbog prigovora, trener Goran Šušnjara (61) - prigovor sucu, Frane Pivčević (75) - drugi žuti zbog prigovora sucu

Najbolji na terenu: Zoran Karamatić (Jadran)