Potop u Zadru

RK ZADAR 1954 - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 31:20 (17:12). U svetu nedjelju naši rukometaši su otišli na gostovanje u Zadar, na megdan s posljednje plasiranoj momčadi lige, ekipi koji se ljuto bori za opstanak i kojoj su bodovi očito bili imperativ u ovoj utakmici. Realno, nema se ovdje puno šta reći, Dragovoljci su, naravno, došli s namjerom da odigraju dobro i pobijede i kući se vrate pjevajući i tako lijepo završe prvi dio prvenstva kao viceprvaci, ali marljivi domaćini su imali na umu druge planove... Što reći o utakmici osim da su je Dugoračani odigrali loše. Nešto su trsili u prvom poluvremenu koje je završilo s 17:12 za domaćina, ali u nastavku. oko 40. minute sve se raspalo u igri Dragovoljaca. Danas angažiraniji i raspoloženiji domaćini idu na 10 razlike prednosti i praktički je utakmica bila riješena. Zaslužena pobjeda Zadra s 31:20. Potop gostiju. Čestitke domaćinu. Koju poruku poslati? Možda onu: zaboravit ovaj poraz šta prije i okrenit se treninzima i sljedećoj utakmici kod kuće protiv dobre i mlade ekipe BM 07. Nisu splićani James Bondovi, valja im to i pokazati idućeg vikenda.