Omiš - Zadar 2:1

NK OMIŠ - NK ZADAR  2:1 (1:0). U 20. minuti Bilić šalje dugu loptu za Puljića u kaznenom prostoru koji koristi priliku i pogađa za 1:0. Domaći su povećali vodstvo u 71. minuti nakon što je Puljić ukrao loptu obrambenom igraču, asistirao za Koštića koji snažnim udarcem s 15 metara šalje loptu u mrežu. Zadrani su u 90. minuti došli do počasnog gola, Smokrović je centrirao s desne strane, a Blažević zabio za konačnih 2:1. Ovom pobjedom Omiš, koji ima i utakmicu manje, začelje tablice je prepustio susjedima iz Dugog Rata, seniorima Orkana.

Piše: Ivan Vulić / Slobodna Dalmacija

Za NK OMIŠ su nastupili: Kulić (7), Bandov (6,5) (od 44. Rako 6,5), Perkušić (6) (od 45. Vrkić 6,5), Sedlar (6,5), Pivčević (6,5), Cobanov (6,5), Cosić (7), Vućemil (6,5) (od 75. Petrićević -). Koštić (7), Puljić (7,5), Bilić (7).