Rukomet (M): Proigrali!

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - MRK TROGIR 41:20. Nakon dva uzastopna poraza (Opuzen, Krilnik) rukometaši Hrvatskog dragovoljca vratili su se dobrom igrom protiv ekipe Trogira koja je, sudeći po rezultatu, platila "buletu" za propuste dugoraćana u prošlim kolima. Opet dragovoljci nisu krenuli dobro iz početka, no brzo su se pribrali i zaigrali kako to oni mogu, odlučno i koncentrirano u obrani iz koje su sijevale kontre i 'laki' pogotci. Odigrali su dobro dragovljci i u napadu, no ono što nas najviše veseli jest činjenica da klub itekako može računati (i u ovoj seniorskoj konkurenciji) na svoju mladost, pomlađenu ekipu s profesorom Jerom na čelu, koja je više nego dobro odigrala zadnjih 20-ak minuta. Slatke su ovo brige za trenera Miju koji će, vjerujemo, i u idućim utakmicama, ovisno o situaciji na terenu, pronaći dovoljno "minutaže" za daljnje stasavanje naših rukometnih nada. Rukometašice Orkana nisu u subotu imale svoj dan. Uvjerljivo su poražene od lidera lige, ekipe Dalmatinke iz Ploča. Više o rukometnom vikendu u izvješćima naših suradnika koja su u pripremi ...