Dragovoljac - Kaštela 20:31

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC – RK RIBOLA Kaštela 20:31 (7:17). U dalmatinskom derbiju, u 19. kolu 1. HRL-jug, odigranom na Priku rukometaši Hrvatskog dragovoljca izgubili su uvjerljivo, rezultatom 20:31 od seniora Kaštela. Pitanje pobjednika praktički je riješen u prvom poluvremenu. Serija 11:1 u prvih 17. minuta susreta odvela je utakmicu na mlin Kaštelana, a iz tog vira domaćin se nije uspio izvući. U nastavku utakmice gosti su uspješno zadržali prednost, a najbliže što su borbeni Dragovoljci uspjeli napraviti ovog vikenda, bilo je smanjiti prednost na sedam pogodaka razlike. Više sportske sreće drugi put...
Za RK Hrvatski dragovoljac su na parket i u pokoju kontru istrčali: Jakelić (4), Topić, Banović, S. Maleničić, Kutleša, Vukasović (3), Mikulić (1), Pocrnja, M. Maleničić, Jakelić (1), Plazibat (5), Ka. Varvodić, Zebić (6), Kr. Varvodić. Trener: Marko Galiot Zele.

Izvor: Kastela.org