Omiš – Junak 0:0

NK OMIŠ – NK JUNAK  0:0. Kao što je bilo i očekivano, jaka bura gotovo u potpunosti je omela normalno odvijanje susreta, što je vidljivo i po rezultatu. Nepredvidivo kretanje lopte i pogreške jedina su konstanta ovoga susreta. Nepogodama usprkos, nekakve prilike ipak su stvorene. Tako je u 5. minuti Jure Žilić izveo slobodni udarac, lopta se odbija do Jurića koji nije uspio pronaći mrežu iz blizine. 5 minuta kasnije, Sablić je u 1 na 1 prilici sa Vojnovićem, ali domaći vratar uspješno otklanja opasnost. U 25. je Duje Klarić pokušao volejem izdaleka, ali u ruke Banića. U 35. minuti Jandrek odlično upošljava Vardića na udarcu, ali odlazi preko grede. U nastavku se vidjela želja u obje ekipe da se nekako postigne pogodak, međutim, nije se moglo protiv 2 protivnika. Prijetili su Sablić za goste, Klarić za domaće, ali podjela bodova bila je neizbježna ...