Omiški gusari nadigrali Kliške uskoke

tri komadaNK USKOK - NK OMIŠ  0:3 (0:1). Omiški Gusari očitali su lekciju kliškim Uskocima kako se igra nogomet i kako se brane klupske boje. Do gostujućeg vodstva obje momčadi su igrale ispod svojih mogućnosti. U 20. minuti hitri Denis Ljuta našao se usamljen ispred domaćeg čuvara mreže koji ga je zaustavio prekršajem u svom 16-ercu, a sudac Nejašmić dosudio je kazneni udarad, koji je Jure Žilić pretvorio u vodstvo gostiju. Zatim domaćin uzvraća, ali Omišani, osokoljeni vodstvom, uspješno su odoljevali svim prijetnjama. U drugom dijelu samo što se krenulo s centra, Ljuta se našao usamljen ispred Miljka kojeg napadač gostiju lažnjakom vara, te rutinski plasira loptu u nezaštićenu mrežu ...

III HNL
Klis. Igralište Uskoka Izagrada. Gledatelja 150.

NK USKOK - NK OMIŠ  0:3 (0:1)

Sudac: Tone Nejašmić (Split) 7,5. Pomoćnici: Radić i Jurić
Strijelci: 0:1 - Žilić (20-11 m), 0:2 - Ljuta (46), 0:3 - Krišto (59)
Igrač utakmice: Denis Ljuta

Piše: M.Šarić / Sportske Novosti
Izvor: Sportske Novosti

U drugom dijelu samo što se krenulo s centra, Ljuta se našao usamljen ispred Miljka kojeg napadač gostiju lažnjakom vara, te rutinski plasira loptu u nezaštićenu mrežu.

U 58. minuti domaći su mogli postići pogodak, no za propušteni zicer minutu kasnije Krišto ih kažnjava trećim golom. Omiška momčad, pod vodstvom trenera Šušnjare je kvalitetnija, nadigrala je Klišane u svim detaljima nogometne igre.