Error
  • JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING

Lijepa pobjeda pred kraj sezone

NK OmišNK OmišNK OMIŠ – NK JADRAN KS  3:1 (2:1). Dopadljiva utakmica u Omišu, posljednja u ovoj sezoni. Domaći su poveli, po običaju, iz prekida. Igrala se 15. minuta, korner je izveo Ljubomir Petrić, odličnim ubačajem pronašao Vicentea Amaurija na drugoj stativi, udarac nogom (za promjenu) i Omiš je poveo! Kaštelani su izjednačili u 24. minuti. Nakon dobrog ubačaja sa strane i udarca sućurana prema golu, Duje Vuković je uspio loptu samo odbiti.. Natrčao je hitri Stipe Dević i pospremio je u mrežu. Izjednačenje. Srećom, i drugi omiški brazilac, Tiago Rodrigues, upisao se danas u strijelce. Nikola Piplović je izbacio Tiaga u kontru, a brazilac ju je uspio realizirati za novo vodstvo domaćih. S rezultatom 2:1 se otišlo na odmor. I u nastavku su obje ekipe igrale dobro. Bilježimo priliku ali i promašaj Tiaga, opet nakon kornera Petrića. U 76. minuti Petrić je sam izborio prekršaj, odlično centrirao, a na drugoj stativi stupu omiške obrane Stanislavu Vidakoviću nije se bilo teško nakloniti glavom i efektno povisiti rezultat na 3:1. U samoj završnici Jadran je pokušao i uspio malo pritisnuti domaćina na svoju polovicu, no rezultat se do kraja, zahvaljujći obrani plavih, a pogotovo Duji Vukoviću, te visokim stoperima Stanislavu Vidakoviću i Nikoli Tomiću, nije mijenjao. Zaslužena pobjeda danas napadački raspoloženijih Omišana, koji bezbrižno u utorak idu u goste čestitati prvaku Splitu ...

III HNL, 33. kolo

Omiš.
Stadion "Anđelko Marušić Ferata".
Gledatelja. 200

NK OMIŠ – NK JADRAN KS   3:1 (2:1)

Sudac: Mario Šetka  (Ploče) – 7.5

Strijelci: 1:0 Amauri u 15 min., 1:1 Dević u 24 min., 2:1 Tiago u 38 min., 3:1 Vidaković u 78. min

Najbolji igrač: Stanislav Vidaković (Omiš)