Val - Omiš 3:1

NK VAL – NK OMIŠ  3:1 (1:0). Domaćini su poveli preko Ćurića u 35. minuti, da bi na 2:0 u 76. minuti povisio najbolji igrač susreta, Branko Čubrilo. Iz penala je treći zgoditak za Kaštelane iz Staroga zabio Plazonić u 79., da bi, također iz jedanaesterca, počasni gol za momčad Tončija Žilića u 87. minuti postigao Koštić. Omiš je na ljestvici deseti s 39 bodova ...

Dvanaesti poraz u sezoni za brzi zaborav

NK VAL – NK OMIŠ 3:1 (1:0)

Piše: Fosal.hr

Val je laganom pobjedom pretekao Omišane na trećeligaškoj ljestvici, no u konačnici je to i jednima i drugima svejedno. Do kraja prvenstva ostala su još tri kola, brige oko ostanka su i jedni drugi riješili, te im sada ostaje da samo odrade do kraja ono što imaju i prepuste se guštima iščekivanja Svjetskog nogometnog prvenstva.

Za Omiš su nastupili: Ercegović, Bandov, Bartulović, Kuvačić, Bauk, Špaleta, Vrkić, (od 60. Matijević), Tokić, Peković (od 81. Janković), Bilić i Koštić.