Zmaj (M) - Omiš 3:0

NK OmišNK ZMAJ (M) - NK OMIŠ 3:0 (1:0). Zmaj se pobjedom nad Omišem oprostio od svojih navijača i s tri osvojena boda, kolo prije kraja, osigurao opstanak u ligi. Makarani su poveli u 9. minuti. Smilović pronalazi Gojaka koji prolazi kroz obranu Omiša i ubacuje za Matešana koji loptu glavom šalje iza leđa Duje Vukovića. Gosti s ušća Cetine su tek u 18. minuti zaprijetili Franiću, a udarac Jure Žilića sa 17 metara zaustavlja golman domaćih. I nastavak je protekao u nadmoći Zmaja ...

III HNL

Makarska. Gledatelja 300.

NK ZMAJ (M) - NK OMIŠ  3:0

Piše: Jakov Kovačević / Slobodna Dalmacija

I nastavak je protekao u nadmoći Zmaja, a do povećanja vodstva dolazi u 55. min. Poklon loptu Vukovića snalažljivi Veraja posprema u mrežu.

Konačnih 3:0 uradak je raspoloženog Anđela Vekića, koji solo prodor završava eurogolom, snažnim i preciznim udarcem sa 18 metara.

NK OMIŠ:  Vuković (6), KuvaČić (5) (od 46|JjakovčeviĆ 5,5), Farić (5), Knezović (5), Pivčević (6), Špaleta (5), Vrkić (5,5) (od od 66. Piplović 5,5), Biuk (6), Kolobarić (6,5) (od 53. Bartulovič 6), Žilić (6), Koštić