Omiš - OSK 4:2

NK OMIŠ - NK OSK  4:2 (3:1). Omišani su odigrali pravu utakmicu i pobijedili Otočane za koje ovaj poraz znači selidbu u niži rang. Gosti su bolje ušli u utakmicu i stvorili nekoliko odličnih prilika, ali Kulić ih je sve zaustavio. Prvo je Banić-Škojo ukrao loptu obrani u 10. minuti, dodao I. Bašiću, ali vratar je izašao i oduzeo loptu u opasnoj poziciji. Omišani su poveli u 28. minuti lijepim udarcem lijevom nogom Bilića sa 20-tak metara udaljenosti i od tog trenutka preuzimaju inicijativu na utakmici. Samo 5 minuta kasnije Ramljak radi prekršaj za jedanaesterac na Bandovu, a Pivčević ga pretvara u pogodak za 2:0. Pritisak Omiša se nastavio te smo u 39. minuti vidjeli još jedan pogodak, Pivčević je glavom asistirao Totiću. Gosti se nisu predali i do kraja poluvremena uspijevaju smanjiti rezultat, I. Bašić pogađa u 41. minuti, a nedugo nakon povratka iz svlačionice Vugdelija zabija za 3:2. Utakmica je ponovno postala otvorena, ali kada je Pivčević u 65. poslao dugu loptu za Vučemila koji je ušao pred vratara i zabio za 4:2, postalo je jasno da će se Omišani pobjedom oprostiti od Treće lige i ove sezone.