Zmaj rignuo vatru na samom kraju

Zmaj - OmišZmaj-Omiš 1:0 (0:0).Teže od očekivanog Zmaj je u do kraja neizvjesnoj igri osvojio tri boda i učvrstio vodeće mjesto na tablici. Prvo poluvrijeme proteklo je u obostrano slaboj igri. Tek od 65. minute Zmaj je krenuo agresivnije prema vratima gostiju koji su u dva navrata ozbiljo uzvratili. Kada je izgledalo da će se okončati utakmica podjelom bodova, pobjedu Zmaju u posljednjoj minuti igre donio je pogodak Stipe Matešana, koji je odbijenu loptu snažnim udarcem sa 20 metara naciljao u mrežu iznenađenog vratara Vukovića ...

ZMAJ - OMIŠ 1:0 (0:0)

Piše: Stanislav Brbić / Slobodna Dalmacija

Makarska - Stadion Gradskog sportskog centra. Gledatelja 700.

Sudac: Mladen Jurić (Vranjic) - 7.
Strijelac: 1:0 Matešan (90).
Najbolji igrač: Stipe Matešan (Zmaj).