Hajduk 2 - Omiš 5:0

HAJDUK 2 - OMIŠ  5:0 (4:0). Druga momčad Bijelih na domaćem terenu dočekala je Omiš u sklopu 29. kola 3. HNL jug. Bijeli su utakmicu praktički riješili već u prvom poluvremenu, a rezultat je bio 5:0 za Hajduk II. Prvi gol za Bijele postigao je Kalik prekrasnim lobom s 40 metara u 7. minuti susreta. Na drugi gol se čekalo svega šest minuta kada je Prtajin na ubačaj Mrkonjića iz kornera pogodio glavom. Treći gol je ponovno zabio Prtajin u 39. minuti, a gol je bio preslika onog u 13. minuti. Tri minute prije početka odmora Dumančić je postavio rezultat na 4:0 golom s ruba šesnaesterca. Svoj treći gol za rezultat 5:0 postiže Prtajin u 66. minuti na ubačaj Bašića s desne strane.

Izvor: DalmacijaDanas.hr

Za NK Omiš nasupili su: Škorić, Bandov, Popović, Sedlar, Čobanov, Vukoja, Vučemil, Koštić, Puljić, Bilić, Rako.