Omiš - Val 1:0

Preplivali ValNK OMIŠ –  NK VAL 1:0 (1:0). Omišani su odigrali bolju utakmicu od lidera natjecanja i zasluženo pobjedili. Već u 5. minuti Špaleta se odlično izborio za udarac i poslao loptu centimetrima iznad grede sa 20-ak metara udaljenosti. 5 minuta kasnije Frane Pivčević nakon kornera Žilića zabija glavom za 1:0 što se ispostavio kao odlučujući trenutak utakmice. U 20. minuti Rako je pucao pored gola i to je bila jedna od rijetkih prilika za pogodak gostiju na utakmici. Na samom kraju prvog dijela Vrkić je šutirao, no lopta odlazi malo preko gola.

III HNL

Omiš. Stadion Anđelko Marušić. Gledatelja 250.

OMIŠ – VAL  1:0 (1:0)

Piše: Ivan Vulić

U 55. minuti najbolja prilika na utakmici, Peković je pucao iskosa, lopta od grede pada na crtu i dolazi do Žilića koji nije uspio poentirati iz blizine i lopta završava u rukama vratara Miline.

jure žilić

5 minuta kasnije jedini udarac Vala u nastavku, Jukić je pucao preko gola. Do kraja utakmice domaći su bez puno muke uspjeli sačuvati rezultat u igri u kojoj se lopta najčešće zadržavala na sredini terena.

Strijelci: 1:0 Pivčević (10. min)

NK OMIŠ: Vuković 6.5, Kuvačić 6.5, Farić 6.5, Čagalj 7, Pivčević 7.5, Špaleta 7, Vrkić 7, Biuk 7 (od 80. Knezović /), Janković 6.5, Žilić 7 (od 63. Šarić 6.5), Peković 6.5 (od 58. Koštić 6.5)
Trener: Igor Mimica 7

NK VAL: Milina 6, Nižić 6, Mikuličić 6.5, Šarić /(od 26. Ercegović 6.5), Grubić 6.5, Koštić 6.5, Relota 6.5, Pedišić 6 (od 63. Matijaš 6), Rako 6.5, Sokol 6 (od 45. Jukić 6.5)
Trener: Bruno Akrapović 6

Igrač utakmice: Frane Pivčević.

Sudac: Mario Soldić (Hrvace) 6.5 Pomoćnici: Boban (Split) i Šamadan (Split)