Junak - Omiš 1:0

NK JUNAK – NK OMIŠ  1:0 (0:0). Omišani su u subotu u utakmici 2. kola III HNL gostovali u Sinju kod Junaka. Igrači trenera Jure Žilića poklekli su u 66. minuti nakon što je Sablić iz neposredne blizine, a nakon brze i precizne akcije njegovih suigrača, savladao Baučića. Prvo je  poluvrijeme bilo zanimljivije gledateljima. Domaćin je napadao, stvarao prilike, a ni gosti s ušća Cetine nisu stajali po strani. Štoviše, najbolju prigodu Omišani su imali kada je u 35. minuti golmanu Junaka Cvrlji nakon ubačaja iz kuta ispala lopta, no taj poklon iznenađeni Klarić nije iskoristio. U nastavku su Omišani bili čak i bolji takmac, ali s izrazito lošom završnicom ...