Omiš - Val 2:1 (0:1)

NK OMIŠ - NK VAL 2:1 (0:1). U sadržajnoj utakmici s puno prigoda, početnim vodstvom gostiju, promašenim jedanaestercem domaćina, Omišani su ipak pobijedili i osvojili važna nova 3 boda u borbi za ostanak u III HNL-jug. No krenimo iz početka. Poveli su gosti preko Škopljanca u 22. minuti. U 53. minuti Butura je srušio Žaju u 16-ercu gostiju, međutim, Kuvačić je s bijele točke pucao iznad gola. Ništa od izjednačenja sve do 60. minute kada je za poravnanje zabio Vučemil. Četiri minute poslije Žaja dovodi Omišane u vodstvo. 2:1! Rezultat se do kraja utakmice, unatoč prigodama, više nije mijenjao..

Za NK Omiš su u subotu nastupili: Baučić (6,5). Kuvačić (6,5), Popović (6.5), Pivčevič (6,5), Bauk (6.5), Koštić (6,5) (od 75. Čobanov -), Klarić (7), Vučemil (7,5), Žilić (7), Kolobarić (6.5) (od 45. Žaja 7,5), Bilić (6.5) (od 56. Jurić 7).