Blato: Zmaj - Omiš 3:0

NK ZMAJ (B) - NK OMIŠ  3:0 (2:0). Tri lijepa gola za tri vrijedna boda, rezime je utakmice na blatskim Zlinjama, gdje je domaćin veći dio utakmice bio bolji, agresivniji i opasniji, te imao terensku inicijativu i povoljnije prigode. Najbolji igrač utakmice iskusni Čubrilo kod oba gola odlično se snašao i iz neposredne blizine savladao vratara gostiju Vojnovića. Još je vrijedno spomenuti odlične udance Sardelo u 36. i 85. minuti, Čubrila u 44. minuti, gredu Vrkića u 53. minuti i prigodu Žuvele u 89. minuti, dok je kod gostiju Kuvačić u 16. minuti s pet metara neometan glavom šutirao poned gola, a udarac Jurića u 51. minuti otišao je preko gola ...