Farić zasvjetlio u omiškom tunelu

NK OmišNK OMIŠ – NK ZAGORA 4:1 (1:1). Prvo poluvrijeme proteklo je u izjednačenoj borbi. Već na startu utakmice Toni Biuk zabija za 1:0 nakon ubačaja Jure Žilića iz slobodnog udarca. U 15. minuti slična situacija i na drugoj strani, Emer zabija glavom nakon slobodnog udarca Nuića. Do poluvremena Omiš je imao prilike za prijeći u vodstvo, no vratar Duka je obranio prigode Biuka i Farića. U drugom dijelu Omišani su ubacili u višu brzinu i gosti više nisu mogli držati tempo. U 51. Farić poentira za 2:1 nakon kornera Koštića, a samo 2 minute kasnije, dupli pas Vrkića i Žilića potonji pretvara u pogodak za novo povećanje vodstva ...

Omiš. Stadion Anđelko Marušić. Gledatelja 150.

NK OMIŠ – NK ZAGORA 4:1 (1:1)

Piše: Ivan Vulić / SN, SD

U 66. 4:1 za domaće, strijelac Čagalj, a 2 minute kasnije Farić šalje odličan pas za Vrkića, no Duka je bio bolji u ogledu 1 na 1.

Kada je izgledalo da se više ništa neće dogoditi na utakmici, u 88. minuti Ćaleta pada u kaznenom prostoru Omiša i sudac pokazuje na bijelu točku. Međutim, Duje Vuković brani loš udarac Jurića, lopta se odbija do Maleša, no Vuković je otklonio i njegovu priliku.

Jure Žilić

Strijelci: 1:0 Biuk (3. min), 1:1 Emer (15. min), 2:1 Farić (51. min), 3:1 Žilić (53. min), 4:1 Čagalj (66. min)
Igrač utakmice: Marko Farić

NK OMIŠ: Vuković 7, Kuvačić 6.5, Farić 7.5 (od 83. Piplović /), Čagalj 7, Pivčević 6.5, Špaleta 6.5, Vrkić 7, Biuk 7, Janković 6.5, Koštić 7 (od 77. Turić /), Žilić 7.5 (od 71. Šarić /)
Trener: Igor Mimica 6.5

NK ZAGORA: Duka 5.5, Gabrilo 5.5, Škugor 6, Jurić 5.5, Nuić 6.5 (od 79. Škomrlj /), Emer 6.5 (od 66. Bašić 5.5), Vuković 5.5 (od 55. Miletić 5.5), Šimić 6, Jakelić 5.5, Maleš 5.5, Ćaleta 6
TRENER: Mario Ćutuk 5.5

Ljudi u crnom: Damir Silić (Dicmo) 6.5., Đogaš (Split) i Jurić (Vranjic)