Omiš - OSK 2:1

NK OMIŠ - NK OSK  2:1 (1:1). Iako su domaćini dominirali tijekom većeg dijela utakmice konačnog pobjednika dobili smo tek na samom kraju. Omišani su krenuli bolje i poveli u 22. minuti. Josip Bauk je centrirao s desne strane, najviši u skoku bio je Puljić koji zabija glavom za 1:0. Gosti su se mučili s akcijama u prvom dijelu, tek jedan šut P. Bašića koji je otišao pored gola. Međutim, 5 minuta prije odmora ipak su došli do izjednačenja. I. Samardžić je nakon jedne duge lopte izbio sam pred Škorića te ga lobovao za 1:1. U nastavku se tempo utakmice usporio sve do 75. minute kada su se ponovno počele stvarati prijetnje za vratare. Samardžić je na poklon domaće obrane dobio sličnu priliku kao ranije, ali ovog puta Škorić spašava Omiš. Nakon toga sijevali su udarci Koštića i Puljića, ali ne u okvir gola. Igrala se 90. minuta utakmice kada je Bauk opet odlično pronašao prostor za centaršut pored dvojice braniča, pronašao je Čaglja na drugoj vratnici koji spušta loptu za Pivčevića i slijedi slavlje domaćih navijača nakon što je potonji po tko zna koji put donio pobjedu svojoj momčadi na samom izmaku utakmice.