Error
  • JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING

III HNL: Omiš - Hrvace 1:1

nk omišNK OMIŠ – NK HRVACE 1:1 (0:0). Podjela bodova ostala je u sjeni cjelokupnog suđenja koje je na trenutke poremetilo tijek utakmice. Utakmica je počela u normalnom ritmu, međutim, odluke o nesviranju jedanaesterca i crveni karton Pivčevića u prvom dijelu naišle su na negodovanje domaćina. Omišani su imali terensku predmoć do trenutka kada su ostali bez prvog igrača, a u drugom dijelu prednost su iskoristili gosti. Jedna akcija u 68. minuti i Čović zabija pogodak glavom za 0:1. Nervoza je potrajala sve do kraja, a glavni trenutak dogodio se u 88. minuti kada Jure Žilić puca iz slobodnog udarca sa 30 metara iskosa i pogađa rašlje za 1:1 ...

III HNL

Omiš. Stadion Anđelko Marušić. Gledatelja 200.

NK OMIŠ – NK HRVACE 1 : 1  (0 : 0)

Piše: Ivan Vulić / Slobodna Dalmacija

U utakmici sa mnogo prekršaja dogodio se i drugi crveni karton za Omiš, iz igre je u 90. isključen Piplović.