III HNL: Omiš - Zmaj 2:0

Jure ŽilićNK OMIŠ – NK ZMAJ 2:0 (1:0). Obje momčadi bile su natjecateljski raspoložene, no samo su omiški gusari nalazili put do mreže. Najprije su gosti zaprijetili u 2 prilike Božića i Glavine, ali ništa nije bilo dovoljno opasno po gol sve do samog kraja poluvremena kada Jure Žilić odličnim udarcem sa ruba šesnaesterca pogađa za 1:0. Isti igrač u nastavku je pogodio gredu s udaljenosti 40 metara(!) od vrata iz slobodnog udarca ...

Omiš.
Stadion Anđelko Marušić. Gledatelja 200.

NK OMIŠ – NK ZMAJ  2:0  (1:0)

Piše: Ivan Vulić
Izvor: Sportske Novosti

U 65. min dobra akcija domaćih, Biuk puca preko gola. U 79. korner za Omiš, nesporazum u obrani gostiju i loptu su sami ugurali iza vlastitog vratara.

Tri minute kasnije pokušaj Koštića bio je posljednji pokušaj za pogodak do kraja utakmice, rezultat na kraju 2:0.

Strijelci: 1:0 Jure Žilić (45. min), 2:0 Puljić (79. min, autogol)
Igrač utakmice: Jure "Legenda" Žilić

NK OMIŠ: Vuković 6.5, Kuvačić 7, Čagalj 6.5 (od 70. Koštić /), Bauk 7, Pivčević 7, Špaleta 6.5, Vrkić 6.5, Vidović 7, Žilić 7.5 (od 85. Ivanišević /), Janković 7, Bilić 6.5 (od 58. Biuk 6.5)
Trener: Tonči Žilić 6.5

NK ZMAJ: Bašković 6.5, Puljić 5, Božić 5.5, Gojak 6 (od 77. Selak /), Rašić 5.5, Matešan 6, Kožul 5.5 (od 60. Jelčić 5.5), Radalj 6, Glavina 6 (od 60. Smilović 5.5), Jerković 5.5
Trener: Slobodan Carević 5.5

Sudac: Josip Dugandžić (Komin) 5.5
Pomoćnici: Gulin (Šibenik) i Grabovac (Donji Proložac).