Peković zapečatio pobjedu

Antonio PekovićNK OMIŠ – NK PRIMORAC (B) 3:0 (2:0). Dominantna pobjeda Omiša protiv Biograđana u kojoj su svi igrači bili visokoj razini. Prvi pogodak na utakmici dogodio se u 13. minuti kada Antonio Peković zabija nakon centar šuta Jankovića sa lijeve strane. U 20. minuti dvije dobre prilike Vrkića i Biuka vratar gostiju Slavica uspio je odbiti u korner. Jedina prilika Primorca u prvom poluvremenu djelo je Volpi-Kobala koji je iskosa šutirao pored gola. Na samom kraju prvog dijela Bašić igra rukom u kaznenom prostoru i omogućava Juri Žiliću da iz jedanaesterca zabije za 2:0 ...

III HNL

Omiš. Stadion Anđelko Marušić. Gledatelja 200.

Antonio Peković zapečatio pobjedu

NK OMIŠ – NK PRIMORAC (B) 3:0 (2:0)

Piše: Ivan Vulić

NK OmišNa početku nastavka bilo je naznaka da bi se gosti mogli aktivirati prema naprijed, Prgomet je nekoliko puta dolazio u izgledne prilike, no obrana domaćih si nije dozvolila pogrešku.

Kako je utakmica odmicala Omišani su bili jedini koji su prijetili, a u 76. minuti jednu od takvih prilika Antonio Peković je pretvorio u svoj drugi pogodak na utakmici, 3:0. Na samom kraju, u 90. minuti, odličan udarac Biuka van 16-erca, lopta pogađa gredu.

Strijelci: 1:0 Peković (13. min), 2:0 Žilić (45. min, iz penala), 3:0 Peković (76. min)

Igrač utakmice: Antonio Peković