III HNL: Junak - Omiš 1:1

NK JUNAK - NK OMIŠ 1:1 (1:0). U utakmici drugog kola III HNL Omišani se iz Sinja vraćaju s bodom. Domaćin je poveo već u 10. minuti pogotkom Jure Matijaševića. Omiš je stigao do izjednačenja u samoj završnici. Jure Žilić zabio je za podjelu bodova u 85. minuti. Omišane je sudac Drago Mikulić toliko iznervirao da su zbog prigovora čovjeku u crnom dobili čak dva isključenja ...

SINJ
Gradski stadion Sinj. Gledatelja: 350.

NK JUNAK - NK OMIŠ 1:1 (1:0)

Crveni kartoni: Josip Knežević (trener Omiša) u 53. minuti zbog vrijeđanja suca, Bebić (Omiš) u 90. zbog vrijeđanja suca.

Strijelci: 1:0 Matijašević (10), 1:1 Žilić (85).
Najbolji igrač: Jure Matijašević (Junak).

NK Junak: Grčić (6), Vardić (6), Medvid (6) (od 55. Ramljak5,5), M. Barać (6), Mandac (6), Perić (6), Bakić (6), Petričić (5,5), Bajić,(5,5) (od 62. Vitić 6), Matijašević (6,5), D. Barać (5,5) (od 81. Budimir-).

NK Omiš: Vuković (6,5), Jakovčević (5.5), Čagalj (6), Bauk (6), Kuvačić (6), Špaleta (6) (od 63. Vidović 6,5), Vrkić (5,5) (od 58. Piplović 6), Bilić (5.5), Koštić (5,5), Žilić (6,5), Roić (5.5) (od 46. Janković 6).

Sudac: Drago Mikulić (Split) - 6.