III HNL: Omiš - Konavljanin 0:0

stadion u omišuNK OMIŠ – NK KONAVLJANIN 0:0 (0:0). U prvih 20 minuta gosti su u dva navrata prijetili iz daljine, ali Vojnović je bio spreman na udarce Njire i Šmanjaka. Omišani su imali veći posjed lopte, no prilike nisu bile jako opasne u prvom dijelu. U nastavku odlična akcija kada Biuk proigrava Kovačića, ali udarac odlazi pored gola. U 53. Biuk je glavom pucao centimetrima iznad grede. Jedan od ključnih djelova susreta dogodio se u 55. kada Ilijašević igra rukom u svom kaznenom prostoru, ali Radić je obranio jedanaesterac Juri Žiliću ...

III HNL

Omiš. Stadion Anđelko Marušić. Gledatelja 200.

NK OMIŠ – NK KONAVLJANIN 0:0 (0:0)

Piše: Ivan Vulić / Sportske Novosti
Izvor: Sportske Novosti

Nakon toga utakmica se poboljšala i tempo ubrzao. Drugi presudni trenutak bio je poništen gol Šarića u 70. minuti radi zaleđa. 10 minuta prije kraja, kada je izgledalo da bi domaći mogli doći do pogotka, Bukal je propustio jednu izglednu priliku iz kontre za Konavljanin, međutim, do kraja utakmice ostalo je bez golova.