III HNL: Omiš - Gošk 3:1

NK OmišNK OMIŠ – NK GOŠK 3:1 (0:1). Prvo poluvrijeme nije ponudilo mnogo uzbuđenja za gledatelje. Tek pogodak za goste iz jedanaesterca u 30. minuti, Pivčević je napravio prekršaj, a realizator za goste Ante Kovačić. U nastavku su domaći potpuno preuzeli inicijativu, već na samom početku Pero Grbić ruši Tonija Biuka na rubu šesnaesterca i dobiva drugi žuti karton, a odmah iza toga Marin Koštić pretvara slobodan udarac u prekrasan pogodak u rašlje. Kovačić je zaprijetio u još jednoj prigodi za goste, no onda je uslijedio novi bljesak Biuka. U 63. minuti, na asistenciju Pekovića, zabija za vodstvo Omiša uz lošu reakciju gostujućeg vratara ...

Omiš. Stadion Anđelko Marušić. Gledatelja 200.

NK OMIŠ – NK GOŠK 3:1 (0:1)

Piše: Ivan Vulić

Samo dvije minute kasnije Toni Biuk je zabio i svoj drugi pogodak na utakmici i to lobom preko vratara sa 25 m udaljenosti. Dovoljno da zapečati svojoj momčadi novu domaću pobjedu i nova tri boda.

Strijelci: 0:1 Kovačić (30. Min/11m); 1:1 Koštić (47. min), 2:1 Biuk (63. min), 3:1 Biuk (65. min)
Crveni karton: Pero Grbić (46. min, drugi žuti) GOŠK
Igrač utakmice: Toni Biuk

NK OMIŠ: Vuković 6.5, Bandov 6.5 (od 55. Čagalj 7), Bartulović 6.5, Bauk 6.5, Pivčević 6.5, Špaleta 7, Koštić 7.5, Biuk 8, Bilić 6.5 (od 65. Roić 7), Žilić 7, Janković 6.5 (od 45. Peković 7.5)
Trener: Tonči Žilić 7

NK GOŠK: Kristić 5, Lekaj 5.5, Obšivač 6, Mrđen 5.5 (od 72. Pralas /), Mihaljević 5.5, Grbić 5, Hodžić 5.5 (od 70. Tikvica /), Ivanišević 5.5, Caput 6, Kovačić 6.5, Dragić 5.5 (od 78. Ciciljej /)
Trener: Milan Petrović 6

Ljudi u crnom: Zvonimir Sinovčić (Novigrad) 7. Pomoćnici: Čačić (Zadar) i Vrkić (Zadar).