Error
  • JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING

III.HNL: Konavljanin - Omiš 0:2 (0:0)

NK KONAVLJANIN- NK OMIŠ  0:2 (0:0). Prvo poluvrijeme je proteklo u nadmoćnoj igri domaće momčadi koja je propustila realizirati čak četiri izgledne prilike. U nastavku susreta na vrlo teškom terenu domaći su pokušavali visokim loptama doći do prigoda, ali je odlična obrana gostiju bila nadmoćna u skokovima i lako riješavala sve probleme. S dva gola u finišu utakmice Omiš je zasluženo došao do bodova. U 84. minuti mrežu domaćina načeo je Vučemil, a dvije minute poslije rezultatsku "točku na i" stavio je Radić. Gusari s Cetine idu kući pjevajući ...