3HNL: Omiš - Primorac 1929 2:1

NK OMIŠ - NK PRIMORAC 1929  2:1 (1:1). Ojačani Omiš u novu sezonu je ušao pobjedom i potvrdom više kvalitete u odnosu na prošlu sezonu. Već u 2. minuti Puljić odličnim poluvolejem zabija iz blizine. Isti igrač pokreće novu akciju u 15. minuti, predriblao je Barišića i ubacio za Jurića u odličnoj prigodi, ali Vojnović se snašao i spasio goste. Stobrečani su prvu priliku imali u 20. minuti, Jurić je pucao sa 20 metara iznad grede. Petnaest kasnije gosti imaju korner, Škopinić asistira Vukčeviću za 1:1. U 63. minuti Vučemil, koji je u igru ušao samo devet minuta ranije, odlično koristi gužvu u protivničkom petencu i zakucava loptu u mrežu za 2:1.