Omiš - Hrvace 0:2

NK OMIŠ - NK HRVACE  0:2 (0:1). Omišani su dobro ušli u utakmicu, stvorili dvije izgledne prigode, ali nisu probili vratara Labrovića. Najprije je Peković centrirao iz slobodnog udarca u 6. minuti, Kuvačić puca glavom, lopta se odbija do Klarića koji je također pucao, ali Labrović je otklonio obje prilike. Zatim Klarić u 15. minuti krade loptu obrani gostiju i šutira iznad grede. Pet minuta kasnije Marunica centrira, Dukić pogađa za 0:1 i dovodi goste u rezultatsku i psihološku prednost. U nastavku su Omišani rano obavili tri izmjene, međutim, nastojanja domaćih da dođu do izjednačenja pala su u vodu ...

OMIŠ
Stadion Anđelko Marušić Ferata. Gledatelja 250.

Omiš - Hrvace 0:2 (0:1)

Piše: Ivan Vulić / Slobodna Dalmacija

Nastojanja domaćih da dođu do izjednačenja pala su u vodu novim golom Hrvaca u 55. minuti. Barać je dugom loptom pronašao Bašića-Šiška koji pogađa s ruba kaznenog prostora za konačnih 0:2.

Za NK OMIŠ su nastupili: Baučić (5,5), Bandov (5,5), Knezović (5,5), Pivčević (6), Tokić (5,5), Hrstić (6) (od 58. Ercegović 5), Bilić (5) (od 58. Koštić 5,5), Vučemil (5), Klarić (6,5), Peković (6) (od 45. Žilić 5).