Hajduk II – Omiš 2:2

HAJDUK II - NK OMIŠ 2:2 (1:2). Zanimljiv dvoboj u kojem su na kraju Omišani mogli ostati i bez boda, da je samo Mastelić u sudačkoj nadoknaditi bolje reagirao, dodao na vrijeme Kristijanu Puljiću koji je bio dobro postavljen. No Mastelić je petljao, na kraju pucao tik pored desne Škorićeve vratnice. Omišani su odlično odigrali prvih pola sata, Bauk je izvrsno u 5. minuti asistirao Buljanu, Domej nije ispratio taj ulazak, Franić bio predaleko i napadač Omiša je mirno je plasirao loptu pored nemoćnog Ljubića. Petnaest minuta kasnije još jedna odlična akcija gostiju, Tokić je prošao s desne strane odlično ubacio, Pivčević nadskočio Domeja i pogodio za povećanje vodstva. Igrala se 20. minuta i Omiš već vodi 2:0. Tek tada su domaći počeli igrati, Čeko je u 31. minuti odlično probio desnu stranu, odigrao povratno na Mastelića koji je uhvatio na krivoj nozi Škorića i progurao loptu u mrežu...

Odmah na otvaranju drugog poluvremena Mujan je dobro nabacio iz slobodnjaka, Franić u skoku bio viši od omiških stopera i odličnim šutom glavom poravnao. Do kraja susreta imali su "bijeli" par prigoda, najbolju Toma Bašića kada je u 63. minuti pogodio i gredu, ali se rezultat se mijenjao.

NK OMIŠ: Škorić (6) – Tokić (6,5), Čagalj (6), Vučko (6,5), Kuvačić (6,5) – Bauk (7), Vučinić (6) (od 71. Bilić -) – Buljan (7), Koštić (7), Š. Puljić (6) – Pivčević (6,5)(od 78. Vučemil -)

Hajduk II: Ljubić (6) - Čeko (6,5), Domej (5,5), Franić (7), Žile (6,5) - Bašić (7)(od 69. K. Puljić -), Simonović (6) – Relota (7), Mujan (6)(od 85. Tomičić -), Radčenko (6,5)(od 71. Luetić -) – Mastelić (6,5).

Strijelci: 0:1 Buljan (5.),0:2 Pivčević (20.), 1:2 Mastelić (31.), 2:2 Franić (47.).