Orkan - Gusar 3:1

NK Orkan - NK Gusar 3:1 (1:0). Orkan je teže nego što uvjerljivi rezultat govori svladao dobru ekipu Gusara čiji su navijači s bubnjevima i pjesmom zaslužili da ih se spomene i istakne. Orkan je poveo golom mladog Jukića. Stigli su dugoraćani i promašiti penal. Kazna je stigla početkom drugog dijela. Izjednačenje. Orkan je nastojao opet povesti, napadao, stvarao (polu)prilike koje su redovito završavale traljavim udarcima ili ubačajima u gol-aut. Sve do petnaestak minuta prije kraja kada se mladi Jukić opet našao u gol prilici. Reagirao je mladić hladnokrvno, zavaljao gostujućeg vratara i ubacio loptu u mrežu za vodstvo Orkana. Pet minuta poslije vidjeli smo najljepšu akciju na utakmici, odličnu kombinatoriku i suradnju domaćih napadača, Jukića, Mistrića,.. koju je potonji, idealno poslužen, završio na najbolji mogući način, novim pogotkom za vodstvo od 3:1, koje je skinulo sve dvojbe oko pobjednika ovog susreta koji Orkanu donosi nove bodove i nešto mirniju završnicu sezone. Čestitke igračima i treneru. I upravi, naravno.