Kup: Orkan - Solin 0:5

U srijedu, 14.2. se s početkom u 14 sati na travnjaku SRC Dalmacija u Dugom Ratu gra kup utakmica (1/16) između Orkana i Solina. Nakon odigranog prvog poluvremena rezultat je 0:2. Gosti trenutačno vode, no ne brinite, u nastavku će to Juventus sve nadoknaditi, pardon Orkan..

Ipak ništa od preokreta u nastavku, javlja RTL s nogometnog igrališta u centru Dugog Rata. U drugom poluvremenu gosti iz Solina postigli su još tri gola, utakmica je tako završila rezultatom 0:5, Solin je prošao u daljnju fazu kup natjecanja, a naš je Orkan prošao gore od Basela sinoć. Ali ništa zato, pripreme su u punom jeku, noge su još teške, lopta, baš kao i sreća, još je okrugla i bit će to puno bolje na proljeće u duelima s protivnicima iz istog ranga natjecanja.