Hrvatska prošla dalje na Euru, u četvrtak s Crnom Gorom u Budimpešti

Hrvatska rukometna reprezentacija uvjrljivo je pobijedila Ukrajinu rezultatom 38:25 u 3. kolu skupine C Europskog prvenstva, a kako je i Francuska uvjerljivo svladala Srbiju, Hrvatska ide u drugi krug natjecanja Europskog rukometnog prvenstva kao drugoplasirana iz C-skupine. Hrvatska je nakon petnaestak minuta utakmice pokazala da je razlika u kvaliteti dovoljna za mirnu pobjedu te je razlika samo rasla do konačnih +13. Ivan Martinović i Marin Šipić postigli su po sedam golova, Marin Jelinić zabio je šest, a otkiće prvenstva debitant Tin Lučin pet golova.
Nova skupina igrat će se u Budimpešti, a osim Francuske s kojom smo već igrali, čekaju nas Crna Gora, Danska, Island i Nizozemska. Upravo Crna Gora će nam biti prvi suparnik na putu prema polufinalu, taj dvoboj je na programu u četvrtak u 15:30, dok s Dancima igramo u subotu u 20:30.S Islandom igramo u ponedjelajk u 15:30, a protiv Nizozemske u srijedu u 18 sati.
Plan se zna, pobijediti Crnogorce, a onda probati iznenaditi Dance, uz nadu da nas korona više neće posjetiti..  ajmo naši!

RUKOMETNI EURO 2022. U MAĐARSKOJ

Raspored drugog kruga

Konoba u Čizmića dvorima
Evo dolje je i raspored marendi u Čizmića konobi...  a mene ako se sete na dan utakmice, sete se. Ako se ne sete, nikom ništa...

Izvor: Dalmacija News

četvtak, 20. siječnja:
15:30 Rusija - Švedska (Bratislava), Crna Gora - Hrvatska (Budimpešta)
18:00 Njemačka - Španjolska (Bratislava), Francuska - Nizozemska (Budimpešta)
20:30 Poljska - Norveška (Bratislava), Danska - Island (Budimpešta)

petak, 21. siječnja, Bratislava
15:30 Rusija - Španjolska
18:00 Poljska - Švedska
20:30 Njemačka - Norveška

subota, 22. siječnja, Budimpešta
15:30 Crna Gora - Nizozemska
18:00 Francuska - Island
20:30 Danska - Hrvatska

nedjelja, 23. siječnja, Bratislava
15:30 Poljska - Rusija
18:00 Njemačka - Švedska
20:30 Španjolska - Norveška

ponedjeljak, 24. siječnja, Budimpešta
15:30 Island - Hrvatska
18:00 Danska - Nizozemska
20:30 Crna Gora - Francuska

utorak, 25. siječnja, Bratislava
15:30 Poljska - Španjolska
18:00 Njemačka - Rusija
20:30 Švedska - Norveška

srijeda, 26. siječnja, Budimpešta
15:30 Crna Gora - Island
18:00 Nizozemska - Hrvatska
20:30 Danska - Francuska.

Povezani članci

Who's Online

We have 324 guests and no members online