Orkan - Omiš 3:4

NK ORKAN - NK OMIŠ 3:4 (0:4). Loš ulazak Orkana u utakmicu, nakon početnog ispitivanja snaga gosti već u 9. minuti dolaze u vodstvo, a do 30-e minute rješavaju utakmicu sa tri nova pogotka u mreži Orkana. Potop! U drugom poluvremenu zaustavljeno je "curenje", a od 70-e minute prisutni na stajankama poviše igrališta mogli su svjedočiti uprizorenju "(Ne)moguće misije 5". Orkan smanjuje na 1:4, pa na 2:4, a u 90, minuti i na 3:4. Orkanov Livaja je Ivan Šarić. Ali prije izjednačenja i preokreta već je iscurilo vrijeme...
Kasno su se probudili... Čestitke gostima na pobjedi i nogometašima Orkana na skoro pa filmskom preokretu..

NAJAVA UTAKMICE:  Derbi 1.ŽNL igra se u utorak popodne na travnjaku SRC Dalmacija u Dugom Ratu. Orkan je u krizi rezultata, a u goste mu dolazi najdraži protivnik, susjedi iz Omiša, pa gdje ćeš bolje prilike i većeg motiva nastaviti s pobjedama, kao i na otvaranju proljetnog dijela prvenstva. Ajmo naši!

Može biti slika sljedećeg: stoji, igra sport i trava