Orkan - Jadran (T) 3:2

NK ORKAN - NK JADRAN (T)  3:2 (3:1). U 12. kolu 1.ŽNL, na svetu nedjelju, 18.11.2018 s početkom u 13:30 sati seniori Orkana ugostili su na svom travnjaku u Dugom Ratu kolege iz Tučepa, nogometaše Jadrana. Drugo je to domaćinstvo u nizu seniora Orkana. Znamo da su pravi domaćini, ali ne moraju gostima baš uvijek gostoljubivo "dati" i bodove... I nisu ih danas dali! Hladna bura i početno vodstvo gostiju u 32. minuti zaledilo je malo navijače Orkana, no nogometaši Orkana su do kraja poluvremena uspjeli ne samo izjednačiti rezultat, već i povesti s 3:1. Drugo poluvrijeme nije obilovalo golovima. Od 73. minute Orkan je s igračem manje na terenu, netko je pocrvenio, no rezultat se nije mijenjao sve do same završnice kada je Jadran uspio smanjiti na 3:2, što je i konačan rezultat utakmice.
Čestitike nogometašima Orkana i treneru na novim bodovima! Pozdrav i Upravi koja im je, kako se ono nakon pobjede kaže...  sve to omogućila!