Orkan - Hvar 1:0

NK ORKAN - NK HVAR 1:0. Po prilikama viđenim na travnjaku u Dugom Ratu Orkan je zaslužio i uvjerljivije slaviti, no pobjeda, premda minimalnim rezultatom je i dalje slatka, a bodovi veliki "ko kuća" na ovom "dugoj, vijugavoj cesti" povratka u 3.ligu. Pobjedonosni pogodak postigao je Biočić u 75. minuti. Par minuta prije Hvarani su ostali s 10 igrača, pocrvenio je centarfor gostiju. Prije toga bilježimo dobre pokušaje Jurića, a u završnici utakmice i dvije odlične prilike Orkana koje je rješio vrlo dobar vratar gostiju. U prvom dijelu utakmice Orkanaši su stigli promašiti i penal koji je izborio Biočić.

MB

U subotu, 14.10. u 15:30 sati u utakmici 6. kola 1.ŽNL na travnjaku SRC Dalmacija u Dugom Ratu odigrati će se utakmica seniora 6. kola prvenstva 1.ŽNL. Nakon "ništa-ništa" u Makarskoj protiv Zmaja i osvojenog boda u gostima, evo domaćima nove prilike za dobrom igrom razvesele svoje navijače. A ako budu tako igrali, ako pristup bude pravi, ni (bodovne) nagrade neće seniorima Orkana izostati. Seniori Omiša u istom terminu na svom Ribnjaku dočekuju ekipu Mosora. Sritno balunjeri!