44. Festival dalmatinskih klapa Omiš 2010 - Program

festival klapa Omiš44. Festival dalmatinskih klapa OMIŠ 2010. službeno se otvara u subotu 3. srpnja na velikoj pjaci tj. trgu sv. Mihovila u Omišu s večeri Šibenčana. Uz klasične četiri izborne večeri u mješovitoj konkurenciji u kojoj će se natjecati 27 muških i 27 ženskih klapa, noviteti ovogodišnjeg festivala klapa su povratak vrlo bitne večeri novih skladbi na omišku pjacu, te još jedna iznimka, a ta je autorska večer. Program 44. Festivala dalmatinskih klapa OMIŠ 2010. je u nastavku ...

 

44. FESTIVAL DALMATINSKIH KLAPA  OMIŠ 2010.

Omiš, 03. - 24. srpnja 2010.

Izvor: fdk.hr


PROGRAM


Grb OmišaSubota, 03. srpnja 2010.   
Trg sv. Mihovila, 21 sat

  SVEČANO OTVORENJE 44. FDK OMIŠ 2010.
  "VEČER ŠIBENČANA"

 
Četvrtak, 08. srpnja 2010.
Trg Stjepana Radića, 21 sat

PRVA IZBORNA VEČER (m/ž)

   1. ARDURA (m) - Zadar
   2. ARDURA (ž) - Split
   3. BRACIERA (m) - Bol
   4. BUNARI (m) - Vodice
   5. DALMACIJAVINO (m) - Split
   6. KAMPANELI (m) – Donja Kaštela
   7. KONDURA (ž) - Zadar
   8. LIBAR (ž) – Privlaka, Zadar
   9. MRIŽA (m) - Split
  10. SKRADINKE (ž) - Skradin
  11. SOLIN (m) - Solin
  12. TIRAMOL (ž) - Korčula
  13. VENTULA (ž) - Split


Petak, 09. srpnja 2010.
Trg Stjepana Radića, 21 sat

DRUGA IZBORNA VEČER (m/ž)

   1. CAMBI (m) – Kaštel Kambelovac
   2. DIŠPET (ž) - Zagreb
   3. FJORET (ž) - Makarska
   4. GROBNIK (m) - Čavle
   5. KOLURA (ž) - Split
   6. PUTALJ (ž) – Kaštel Sućurac
   7. SAMOBOR (m) - Samobor
   8. STOBREČ (m) - Stobreč
   9. ŠPIRIT (ž) - Split
  10. TERANKE (ž) - Pula
  11. TIĆ (m) - Tribalj
  12. VINČACE (m) – Novi Vinodolski
  13. ZRINSKI (m) - Vrbovec


Subota, 10. srpnja 2010.
Trg Stjepana Radića, 21 sat

TREĆA IZBORNA VEČER  (m/ž)

   1. CANTUS (m) – Sv. Filip i Jakov
   2. CAVTAJKE (ž) - Cavtat
   3. ČIOVO (m) - Trogir
   4. ĆAKULONE (ž) - Zagreb
   5. FA LINĐO (ž) - Dubrovnik
   6. GRDELIN (m) - Zagreb
   7. MUCIGOTE (ž) - Split
   8. OŠTRO (m) - Konavle
   9. PINGUENTUM (m) - Buzet
  10. REFUL (m) - Split
  11. SAGENA (m) - Zagreb
  12. ŠTORIJA (ž) – Kaštel Kambelovac
  13. TAMARIN (ž) - Vranjic


Nedjelja, 11. srpnja 2010.
Trg Stjepana Radića, 21 sat

ČETVRTA IZBORNA VEČER  (m/ž)

   1. ADRION (m) - Makarska
   2. ARMORIN (ž) - Zagreb
   3. BRODARICA (m) - Šibenik
   4. ČUVITE (ž) - Šolta
   5. FORTICA (m) - Šibenik
   6. HURANIA (m) - Vranjic
   7. KURJOŽE (ž) - Podstrana
   8. NAVA (ž) – Orebić
   9. NEVERIN (ž) – Kaštel Lukšić
  10. OMIŠ (m) - Omiš
  11. ORŠULICE (ž) - Vodice
  12. PETRADA (m) - Zagreb
  13. DEBITANT


Petak, 16. srpnja 2010.
Trg Stjepana Radića, 21 sat

AUTORSKA VEČER KAŽIMIRA HRASTE


Subota, 17. srpnja 2010.
Trg sv. Mihovila, 21.30 sati

Tradicionalni koncert
GRAD ZAGREB GRADU OMIŠU


Četvrtak, 22. srpnja 2010.
Trg sv. Mihovila, 21 sat

VEČER NOVIH SKLADBI OMIŠ 2010.


Petak, 23. srpnja 2010.
Trg sv. Mihovila, 21 sat

ZAVRŠNA VEČER ŽENSKIH KLAPA


Subota, 24. srpnja 2010.
Trg sv. Mihovila, 21 sat

ZAVRŠNA VEČER MUŠKIH KLAPA

 
Plakat 44. Festival dalmatinskih klapa Omiš 2010.

Povezani članci

Who's Online

We have 177 guests and one member online

  • admin